YEM FABRİKASI

Kaliteli Yem, Sağlıklı Balıklar!

Balıkların büyümesinde en önemli faktör olan balık yemleri, Noordzee bünyesinde yer alan ve yıllık 100.000 ton üretim kapasitesi ile Türkiye´nin en büyük yem fabrikalarından biri olan Noordzee Yem Fabrikası’nda ekstruder teknolojisi ile üretilmektedir.

Noordzee Yem Fabrikası, su ürünleri sektörüne en son katılan tesis olmakla birlikte, Tam Otomatik PCS (Process Control System) Sistemi, makina dizaynı ve donanımı açısından mevcut tesislere kıyasla çok daha üst düzeydedir.

ECS (Expansion Control System) Yem Yoğunluğu Ayarlama Sistemi ve VC (Vacuum Coating) Vakumlama ile Yağ Kaplama Sistemi başta olmak üzere en son teknoloji ile donatılmış, tam otomatik üretim yapan Noordzee Yem Fabrikası, başta Noordzee olmak üzere sektördeki diğer balık üretim çiftliklerinin de ihtiyacı olan kaliteli balık yemlerini üretmektedir.

Tesiste ayrıca İlaçlı Yem Hattı (Medicated Line) bulunmaktadır. Bu hat ile Noordzee Yem Fabrikası, vacuum kaplama sistemine sahip Türkiye’deki ilk ilaçlı yem tesisidir.

Fabrikamızda uygulanan GLOBAL GAP standartları sayesinde üretimin her aşamasında mutlak kalite ile gıda kontrolü ve tam izlenilebilirlik sağlanmaktadır.

 Ayrıca güncel besleme teknikleri ve üretim teknolojilerindeki tüm gelişim ve değişimler yakından takip edilmekte,  Ar-Ge çalışmaları ile desteklenmekte ve uygulanmaktadır. Bu sayede performans, kalite ve ekonomiklik dengesi, sürekli ve en üst seviyede tutulmaktadır.

Çevreyle dost biçimde gerçekleştirdiği yem üretimi ile Noordzee, bir yandan en kaliteli yemleri üretmekte, diğer yandan su ürünleri sektörünün hızlı gelişimine de katkıda bulunmaktır.

100.000
Ton Üretim
Kapasitesi

Ekstruder Teknolojisi İle Üretim.
Noordzee Su Ürünleri A.Ş. Kocakışla Mahallesi / Güllük / Muğla / TÜRKİYE

Phone: + (90) 252 522 3765 - 72 - 78
Fax: + (90) 252 522 37 88

E - Mail: info@noordzee.com.tr